top of page
O firmie: Info
0308145745106850602.jpg

O firmie

Koncern CIMC jest światowym liderem w produkcji zarówno kontenerów morskich, dostarczając ponad 50% światowego zapotrzebowania na te produkty, jak również światowym liderem w produkcji naczep samochodowych produkując rocznie i dostarczając do swoich klientów ponad 150.000 tego typu pojazdów do różnych zastosowań. Zatrudniając na całym świecie ponad 60.000 osób jest też na tą chwilę jednym z największych światowych pracodawców w segmencie transportu ciężkiego.

O firmie: Zespół

Michał Rzoska

COO / Member of the Board
CEO Cimc Trailer RUS / Member of the Board

W sierpniu 2016 roku został mianowany Dyrektorem Sprzedaży w CIMC Vehicles, a w roku 2018 objął stanowisko Dyrektora Generalnego. Swoje doświadczenie zdobywał w DaimlerChrysler Automotive Polska jako Manager Sprzedaży i Marketingu. Jest pomysłodawcą oraz wykonawcą takiego programu między innymi jak ,,Mercedes-Benz Trucks- Żywcem Testowane". W roku 2007 objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w TIMEX S.A. zarządzając ponad 40-sto osobowym zespołem. Pozyskał nowego partnera strategicznego, zaprojektował oraz uruchomił zakład montażu naczep w Polsce. Następnie awansował na stanowisko Prezesa Zarządu spółki TRS, współpracującej z TIMEX S.A.
Tytuł licencjata uzyskał w Warszawskiej Szkole Wyższej Zarządzania i Marketingu, specjalizacja Zarządzanie Finansami. Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Ekonomiczną uzyskując tytuł magistra w Finansach i Bankowości.
Prywatnie jest zawodowym kierowcą i sędzią wyścigów driftowych oraz pasjonatem pływania, jazdy konnej, sportów zimowych i nurkowania.

Michal Rzoska.jpg
bottom of page